PowerPoint 2010 biedt veel nieuwe mogelijkheden op het gebied van ontwerp, opmaak, afbeeldingen en animaties, maar ook op het gebied van audio en video. In deze praktijkgerichte training leert u hoe u met deze functies dynamische multimediapresentaties maakt. Broekhuis Trainingen heeft jarenlange ervaring met het opleiden van gebruikers van Microsoft Office-applicaties. Een PowerPoint-training volgen bij Broekhuis Trainingen is daarom een uitstekende keuze.
Microsoft Gold Learning Partner
Broekhuis Trainingen bezit de officiële Microsoft Gold Learning Competency. Daardoor bent u verzekerd van kwaliteit en optimale begeleiding.
Doelgroep
Deze training is speciaal ontwikkeld voor PowerPoint-gebruikers van eerdere versies die alle onderwerpen die in de Basis-, Advanced- en Expert-trainingen behandeld worden grotendeels beheersen en nieuwsgierig zijn naar de mogelijkheden van PowerPoint 2010. Deze training is niet geschikt voor gebruikers op basisniveau of beginners.
Voorkennis
Voor deelname aan deze training is ruime ervaring met het werken met PowerPoint in eerdere versies gewenst.
Trainingsmethode
In deze 1-daagse, intensieve training krijgt u een goed inzicht in de nieuwe mogelijkheden en functies van PowerPoint 2010. U leert dynamische multimediapresentaties te maken en te delen met toehoorders met behulp van de nieuwe hulpmiddelen van PowerPoint 2010. Na het volgen van deze training bent u in staat om driedimensionale dia-overgangen en geweldige animatie-effecten toe te voegen aan presentaties.
In deze training worden alleen de nieuwe functies en mogelijkheden van PowerPoint 2010 behandeld (inclusief de nieuwe opties van PowerPoint 2007). Er wordt van uitgegaan dat de deelnemers ruime ervaring op advanced- of expertniveau hebben met eerdere versies van PowerPoint.
Trainingsmateriaal
Broekhuis Trainingen gebruikt het meest actuele trainingsmateriaal. Tevens beschikt u, met e-Connect, over een zeer moderne online leeromgeving. In deze online leeromgeving vindt u alle informatie die u voor de training nodig heeft. Ook kunt u via e-Connect op een gemakkelijke en efficiënte manier communiceren met de andere deelnemers aan de training.
Certificaat
Na afloop van de training ontvangt u het officiële certificaat 'Wat is nieuw in PowerPoint 2010' van Broekhuis Trainingen.
Duur
1 dag. De trainingsdag duurt van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Kosten
Inschrijfgeld: € 25,-
Trainingskosten: € 345,-
Studiemateriaal: € 25,-
Certificaatkosten: € 25,-
Arrangementskosten: zie Arrangementen hieronder.
Arrangementen
Broekhuis regelt voor de dagopleidingen van maandag tot en met zaterdag een arrangement à € 50 per dag. Een dagarrangement bestaat uit zaalhuur, gebruik van ICT-middelen, onbeperkt koffie, thee, frisdrank, ijswater en een lunch. De kosten van de arrangementen worden direct aan u doorberekend.
Btw
Op alle opleidingen en trainingen is 21% btw van toepassing. Uitzondering hierop vormen de opleidingen op MBO-niveau 2, 3 en 4, de volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen. Organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, kunnen het volledige aanbod op deze website btw-vrij gefactureerd krijgen. In dit geval wordt een btw-correctie van 10% toegepast. Dit betekent dus een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is dus een absolute aanrader als u geen btw kunt terugvorderen. Op studiemateriaal, reprorechten en arrangementskosten wordt 6% btw in rekening gebracht. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen. Particulieren die de opleiding zelf betalen, worden voor alle opleidingen van btw vrijgesteld, zonder opslag. Dit geldt niet voor de trainingen.